SZKOŁA PODSTAWOWA w Trzcianie,   36-071 Trzciana 168,   tel. (017) 85 14 094,  e-mail: sp.trzciana@swilcza.com.pl

o szkole

Informacje
Historia
Grono Pedagogiczne
Informacje Dyrektora
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Podział lekcji
Dzwonki
Złota Księga
Wykaz podręczników
Dla Rodziców
Gazetka szkolna
Kalendarz roku szkolnego
Galeria
 

miejscowość

o Trzcianie
Zabytki
Centrum Kultury
 

inne

Organ prowadzący
Zamówienia publiczne
Linki
 

nasi przyjaciele

 

Aktualności

Wyniki klasyfikacji rocznej 2018/2019

 Uczniowie wyróżnieni - szkoła podstawowa (I-III)
kl. I a
Aleksandra Hadyś
Kacper Jaworski
Michał Kozak
Amelia Mika
Nina Sławęcka-Cisek
Wiktoria Smagała
Piotr Stokłosa
kl. I b
Anna Królikowska
Zuzanna Pisula
Bartosz Piszczek
Inga Ziemińska
Pola Ziemińska
Kacper Rzepka
kl. II a
Sandra Depowska
Amelia Dziedzic
Hubert Komza
Amelia Kwoka
Karolina Miśta
kl. II b
Laura Gawrońska
Lena Gawrońska
Daria Gieroń
Liliana Kania
Kacper Jodko
Milena Płaza
Zuzanna Ślęzak
kl. III
Dorian Gałucha
Aleksandra Gierlak
Gabriela Jędrzejek
Jakub Leśniowski
Emilia Pomianek
Mateusz Skoczylas
Oliwia Stępień
Eliza Szalony
Kamila Tomaka
Kamil Porada

Uczniowie wyróżnieni - szkoła podstawowa (IV-VIII) i III gimnazjum
kl. IV SP
Emilia Hadyś 5,30
Jacek Czachor 5,0
Weronika Książek 5,0
Amelia Świstara 4,90
Aurelia Lis 4,80
Aleksandra Wozowicz 4,80
kl. V a SP
Julia Stępień 5,33
Miłosz Pisula  5,17
Patryk Ślęzak 5,17
Maja Misiuda 4,83
Szymon Kawalec 4,75
kl. V b SP
Mikołaj Kotowicz 5,25
Aleksandra Kawalec 5,17
Mateusz Maciej 5,17
Gabriela Czech 5,00
Carmen Bury 4,83
Jakub Szymków 4,83
kl. VI a SP
Marcelina Rączy 5,18
Bartłomiej Klesyk 5,08
Julia Kocur 5,0
Anna Kornak 5,0
Weronika Kwoka 4,82
Aleksandra Mytych 4,82
Filip Pisula 4,82
kl. VI b SP
Martyna Ruda 5,27
Kinga Słowik 5,09
Oliwia Jaremko 4,91
Karolina Borek 4,82
Karok Piątek 4,82
kl. VII
SP
Adrian Depa 5,21
kl. VIII SP
Klaudia Klesyk 5,22
Krystian Depa 5,17
Zuzanna Piątek 5,11
Aleksandra Borek 5,0
Marta Domańska 5,0
Dawid Bartnik 4,83
Szymon Jamioł 4,83
Weronika Komza 4,78

kl. III G
Szymon Tupaj 5,56
Natalia Czubocha 5,44
Katarzyna Dąbrowska 5,39
Weronika Maciołek 5,22
Klaudia Borek 5,11
Aleksandra Dziedzic 5,11
Emilia Smagała 5,0
Gabriela Kajmowicz 4,89
Natalia Kawalec 4,89
Katarzyna Baran 4,75


 Wyniki klasyfikacji rocznej 2016/2017

Uczniowie wyróżnieni - szkoła podstawowa (I-III)

KLASA

LICZBA

NAZWISKO I IMIĘ

 

I a

6

1.Grochmal Sandra

2.Kwoka Julia

3.Jędrzejek Gabriela

4.Skoczylas Mateusz

5.Stępień Oliwia

6.Szczepanowski Dawid

I b

7

1. Dziedzic  Julia

2. Gałucha Dorian

3. Gierlak Aleksandra

4. Leśniowski Jakub

5. Mytych Wiktoria

6. Pomianek Emilia

7. Tomaka Kamila

II

8

1.Bury Katarzyna

2.Czachor Jacek

3.Hadyś Emilia

4.Kaczmarzyk Krzysztof

5.Książek Weronika

6.Wozowicz Aleksandr

7.Dolecki Jakub

8.Lis Aurelia

IIIa

7

1.Adamus Kamila

2.Bugiel Krystian

3.Stępień Julia

4.Ślęzak Patryk

5.Walkosz- Berda Paweł

6. Misiuda Maja

7.Pisula Miłosz

          IIIb

 

6

1.Bury Carmen

2.Czech Gabriela

3.Kotowicz Mikołaj

4.Książek Alicja

5. Kawalec Aleksandra

6. Maciej Mateusz

 

Uczniowie wyróżnieni - szkoła podstawowa

Lp.

Imię i nazwisko

 

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.

Marcelina Rączy

IV A

5,18

wzorowe

2.

Bartłomiej Klesyk

IV A

5,00

wzorowe

3.

Aleksandra Mytych

IV A

5,18

wzorowe

4.

Filip Pisula

IV A

4,91

wzorowe

5.

Julia Kocur

IV A

5,00

wzorowe

6.

Anna Kornak

IV A 4,82 bardzo dobre
7. Karolina Borek IV B 4,82 wzorowe
8. Oliwia Jaremko IV B 4,91 bardzo dobre
9.

Martyna Ruda

IV B

5,27

wzorowe

10.

Kinga Słowik

IV B

5,09

wzorowe

11.

Karol Piątek

IV B

5,00

wzorowe

12.

Adrian Depa

V

5,45

wzorowe

13.

Oskar Pisula

V

5,0

wzorowe

14.

Konrad Kmieć

V

5,36

wzorowe

15.

Sandra Kołodziej

V

4,82

bardzo dobre

16. Paulina Rogala V 4,82 bardzo dobre
17. Zuzanna Bednarz V 5,00 wzorowe
18.

Klaudia Klesyk

VI A

5,18

wzorowe

19.

Krystian Depa

VI A

5,18

wzorowe

20.

Zuzanna Piątek

VI A

5,18

wzorowe

21.

Kamila Kreps

VI A

5,09

wzorowe

22.

Szymon Jamioł

VI A

5,09

wzorowe

23, Aleksandra Borek VI A 5,00 wzorowe
23. Marta Domańska VI A 4,82 wzorowe
24.

Kacper Czech

VI B

5,18

wzorowe

25.

Weronika Komza

VI B

5,09

wzorowe

26.

Maciej Polak

VI B

4,91

bardzo dobre

 

Uczniowie wyróżnieni - gimnazjum

Lp.

Imię i nazwisko

 

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.

Katarzyna Dąbrowska

I

5,50

wzorowe

2.

Natalia Czubocha

I

5,43

wzorowe

3.

Szymon Tupaj

I

5,14

wzorowe

4.

Katarzyna Baran

I

5,00

wzorowe

5.

Emilia Smagała

I

4,79

bardzo dobre

6.

Aleksandra Dziedzic I 5,07 wzorowe

7.

Weronika Maciołek I 5,00 wzorowe

8.

Wiktor Woźny

II A

5,36

wzorowe

9. Jan Stawarz II A 5,00 wzorowe
10. Jakub Sumara II A 4,86 wzorowe
11.

Kamila Szeliga

II B

5,07

wzorowe

12. Aleksandra Dziedzic II B 4,85 wzorowe
13. Magdalena Rzepka II B 5,00 wzorowe
14.

Klaudia Piątek

III A

5,44

wzorowe

15.

Julia Zakrzewska

III A

5,11

wzorowe

16.

Kacper Kawalec

III A

5,06

wzorowe
17.

Krzysztof Woźny

III A

5,17

wzorowe
18. Michał Maciej III A 5,22 wzorowe
19. Jakub Woźny III A 5,06 wzorowe
20. Natalia Kornak III A 4,78 wzorowe
21.

Kinga Gierlak

III B

5,44

wzorowe

22.

Aleksandra Baran

III B

5,22

wzorowe

23.

Weronika Piątek

III B

5,22

wzorowe

24. Justyna Czech III B 5,28 wzorowe
25. Hubert Kurzydło III B 4,83 wzorowe
26. Sabina Ozga III B 4,78 wzorowe

 

 
 
Wyniki klasyfikacji rocznej 2015/2016

Uczniowie wyróżnieni – NAUCZANIE ZINTEGROWANE

 

KLASA

 

NAZWISKO I IMIĘ

 

I

Bury Katarzyna

Czachor Jacek

Hadyś Emilia

Kaczmarzyk Krzysztof

Książek Weronika

Świstara Amelka

Wróbel Tomasz

IIa

Kamila Adamus

Bugiel Krystian   

Misiuda Maja       

Stępień Julia        

Ślęzak Patryk       

Walkosz Berda Paweł

IIb

Bury Carmen

Czech Gabriela

Kawalec Aleksandra

Kotowicz Mikołaj

Książęk Alicja

Możdżeń Martyna

IIIa

Klesyk Bartłomiej

Kocur Julia

Kornak Anna

Koszela Michał

Mróz Oliwia

Mytych Aleksandra

Pisula Filip

Rączy Marcelina

IIIb

 Baran Karol

 Dudek Rafał

 Jaremko Oliwia

 Piątek Karol

 Ruda Martyna

 Słowik Kinga

 

 

Uczniowie wyróżnieni - szkoła podstawowa

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.

Zuzanna Bednarz

IV

5,0

wzorowe

2.

Adrian Depa

IV

5,27

wzorowe

3.

Konrad Kmieć

IV

5,36

wzorowe

4.

Oskar Pisula

IV

5,0

wzorowe

5.

Paulina Rogala

IV

5,18

wzorowe

6.

Krystian Depa

V A

5,36

wzorowe

7.

Szymon Jamioł

V A

5,18

wzorowe

8.

Klaudia Klesyk

V A

5,36

wzorowe

9.

Kamila Kreps

V A

5,0

wzorowe

10.

Zuzanna Piątek

V A

5,27

wzorowe

11.

Kacper Czech

V B

5,6

wzorowe

12.

Weronika Komza

V B

5,1

wzorowe

13.

Katarzyna Baran

VI

5,0

wzorowe

14.

Joanna Basznianin

VI

5,45

wzorowe

15.

Małgorzata Basznianin

VI

5,18

wzorowe

16.

Aleksandra Dziedzic

VI

5,0

wzorowe

17.

Weronika Maciołek

VI

5,0

wzorowe

18.

Aleksandra Przydział

VI

5,36

wzorowe

19.

Anna Słodzińska

VI

5,18

wzorowe

20.

Emilia Smagała

VI

5,09

wzorowe

21.

Szymon Tupaj

VI

5,18

wzorowe

 

Uczniowie wyróżnieni - gimnazjum

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.

Wiktor Woźny

Ia

5,5

wzorowe

2.

Jakub Sumara

Ia

5,21

wzorowe

3.

Jan Stawarz

Ia

5,07

wzorowe

4.

Kamila Szeliga

Ib

5,42

wzorowe

5.

Magdalena Rzepka

Ib

5,42

wzorowe

6.

Aleksandra Dziedzic

Ib

5,0

wzorowe

7.

Klaudia Piątek

IIa

5.57

wzorowe

8.

Michał Maciej

IIa

5,1

wzorowe

9.

Julia Zakrzewska

IIa

5,2

wzorowe

10.

Krzysztof Woźny

IIa

5,0

wzorowe

11.

Kinga Gierlak

IIb

5,43

wzorowe

12.

Aleksandra Baran

IIb

5,29

wzorowe

13.

Justyna Czech

IIb

5,07

wzorowe

14.

Weronika Piątek

IIb

5,0

wzorowe

15.

Klaudia Domańska

IIIa

5,17

wzorowe

16.

Kamil Grochmal

IIIa

5,17

wzorowe

17.

Adrianna Putyło

IIIa

5,05

wzorowe

18.

Klaudia Czubocha

IIIb

5,44

wzorowe

19.

Anna Rasińska

IIIb

5,44

wzorowe

 

 
 
 
 
 

Wyniki klasyfikacji rocznej 2014/2015

Uczniowie wyróżnieni – NAUCZANIE ZINTEGROWANE

Klasa

Nazwisko i imię

 

 

 

I a

1. Kamila Adamus

2. Krystian Bugiel

3. Patryk Ślęzak

4. Paweł Walkosz Beda

 

 

 

 

 

I b

1. Carmen Bury

2. Gabriela Czech

3. Aleksandra Kawalec

4. Mikołaj Kotowicz

5. Alicja Książek

6. Martyna Możdzeń

 

 

 

 

II a

1. Bartłomiej Klesyk

2. Julia Kocur

3. Anna Kornak

4. Michał Koszela

4. Oliwia Mróz

5. Marcelina Rączy

6. Michał Koszela

7. Aleksandra Mytych

8. Filip Pisula

 

 

 

 

II b

1. Karolina Borek

2. Rafał Dudek

3.  Karol Piątek

4. Martyna Ruda

5. Kinga Słowik 

6. Natalia Delikat

7. Oliwia Jaremko

 

 

 

III

1. Zuzanna Bednarz

2. Adrian Depa

3. Konrad Kmieć

4. Oskar Pisula

5. Paulina Rogala

6. Sandra Kołodziej

7. Martyna Rogala

Uczniowie wyróżnieni – SZKOŁA PODSTAWOEWA

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.

Depa Krystian

IV a

5,36

wzorowe

2.

Kreps Kamila

IV a

5,18

wzorowe

3.

Klesyk Klaudia

IV a

5,27

wzorowe

4.

Jamioł Szymon

IV a

5,36

wzorowe

5.

Bartnik Dawid

IV a

5,09

wzorowe

6.

Piątek Zuzanna

IV a

5,0

wzorowe

7.

Domańska Marta

IV a

5,0

wzorowe

8.

Czech Kacper

IV b

5,36

wzorowe

9.

Maciołek Weronika

V

5,27

wzorowe

10.

Czubocha Natalia

V

5,27

wzorowe

11.

Basznianin Małgorzata

V

5,36

wzorowe

12.

Przydział Aleksandra

V

5,27

wzorowe

13.

Basznianin Joanna

V

5,27

wzorowe

14.

Słodzińska Anna

V

5,09

wzorowe

15.

Smagała Emilia

V

5,09

wzorowe

16.

Jan Stawarz

VI

5,18

wzorowe

17.

Woźny Wiktor

VI

5,36

wzorowe

18.

Szeliga Kamila

VI

5,64

wzorowe

19.

Dziedzic Aleksandra

VI

5,09

wzorowe

20.

Rzepka Magdalena

VI

5,55

wzorowe

21.

Słowik Karolina

VI

5,27

wzorowe

 

 Uczniowie wyróżnieni - GIMNAZJUM

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.

Piątek Klaudia

Ia

5,3

wzorowe

2.

Woźny Krzysztof

Ia

5,0

wzorowe

3.

Zakrzewska Julia

Ia

5,1

wzorowe

4.

Kawalec Kacper

Ia

5,0

wzorowe

5.

Marchlik Emilia

Ia

5,1

wzorowe

6.

Gierlak Kinga

Ib

5,6

wzorowe

7.

Piątek Weronika

Ib

5,4

wzorowe

8.

Baran Aleksandra

Ib

5,5

wzorowe

9.

Czech Justyna

Ib

5,2

wzorowe

10.

Rasińska Anna

IIb

5,1

wzorowe

11.

Jamioł Weronika

IIa

5,1

wzorowe

12.

Kołodziej Anna

IIIa

5,8

wzorowe

13.

Dąbrowska Magdalena

IIIa

5,6

wzorowe

14.

Przydział Karolina

IIIa

5,5

wzorowe

15.

Czachor Julia

IIIa

5,2

wzorowe

16.

Wilk Dominika

IIIa

5,4

wzorowe

17. Kanach Klaudia IIIa 5,0 wzorowe

18.

Kozubal Joanna

IIIb

5,3

wzorowe

19. Marchlik Martyna

IIIb

5,1 wzorowe
20. Pięta Aleksandra

IIIb

5,1 wzorowe
21. Pizło Aleksandra

IIIb

5,1 wzorowe
22. Michała Woźny

IIIb

5,0 wzorowe

 

 

Wyniki klasyfikacji półrocznej 2014/2015

Uczniowie wyróżnieni – NAUCZANIE ZINTEGROWANE

Klasa

Nazwisko i imię

 

 

 

I a

1. Kamila Adamus

2. Krystian Bugiel

3. Patryk Ślęzak

4. Maja Misiuda

 

 

 

 

 

I b

1. Bury Carmen

2. Czech Gabriela

3. Kawalec Aleksandra

4. Kotowicz Mikołaj

5. Maciej Mateusz

6. Możdzeń Martyna

 

 

 

 

II a

1. Bartłomiej Klesyk

2. Julia Kocur

3. Anna Kornak

4. Filip Pisula

5. Marcelina Rączy

6. Michał Koszela

 

 

 

 

II b

1. Borek Karolina

2. Dudek Rafał

3. Piątek Karol

4. Ruda Martyna

5. Słowik  Kinga

 

 

 

III

1. Bednarz Zuzanna

2. Depa Adrian

3. Kmieć Konrad

4. Pisula Oskar

5. Rogala Paulina

 

 

Uczniowie wyróżnieni – SZKOŁA PODSTAWOWA

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.

Depa Krystian

IV a

5,2

wzorowe

2.

Kreps Kamila

IV a

5,2

wzorowe

3.

Klesyk Klaudia

IV a

5,1

wzorowe

4.

Jamioł Szymon

IV a

5,09

bardzo dobre

5.

Bartnik Dawid

IV a

4,9

bardzo dobre

6.

Piątek Zuzanna

IV a

4,9

bardzo dobre

7.

Czech Kacper

IV b

5,0

wzorowe

8.

Polak Maciej

IV b

5,0

wzorowe

9.

Weronika Komza

IV b

4,8

wzorowe

10.

Czubocha Natalia

V

5,2

wzorowe

11.

Basznianin Małgorzata

V

5,1

wzorowe

12.

Przydział Aleksandra

V

5,0

wzorowe

13.

Basznianin Joanna

V

4,9

wzorowe

14.

Słodzińska Anna

V

4,9

wzorowe

15.

Dziedzic Aleksandra

V

4,8

bardzo dobre

16.

Tupaj Szymon

V

4,8

bardzo dobre

17.

Woźny Wiktor

VI

5,09

bardzo dobre

18.

Szeliga Kamila

VI

5,0

wzorowe

19.

Dziedzic Aleksandra

VI

4,9

bardzo dobre

20.

Rzepka Magdalena

VI

4,9

wzorowe

21.

Słowik Karolina

VI

4,9

wzorowe

22.

Piątek Katarzyna

VI

4,8

bardzo dobre

  Uczniowie wyróżnieni - GIMNAZJUM

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.

Piątek Klaudia

Ia

5,1

wzorowe

2.

Woźny Krzysztof

Ia

5,1

wzorowe

3.

Zakrzewska Julia

Ia

5,1

wzorowe

4.

Gierlak Kinga

Ib

5,43

wzorowe

5.

Piątek Weronika

Ib

5,29

wzorowe

6.

Baran Aleksandra

Ib

5,14

wzorowe

7.

Czech Justyna

Ib

5,07

wzorowe

8.

Rasińska Anna

IIb

4,93

wzorowe

9.

Czubocha Klaudia

IIb

4,86

wzorowe

10.

Kołodziej Anna

IIIa

5,29

wzorowe

11.

Dąbrowska Magdalena

IIIa

5,12

wzorowe

12.

Przydział Karolina

IIIa

5,06

wzorowe

13.

Czachor Julia

IIIa

5,0

wzorowe

14.

Wilk Dominika

IIIa

5,0

wzorowe

15.

Kozubal Joanna

IIIb

4,82

bardzo dobre

 

Wyniki klasyfikacji rocznej 2013/2014

Szkoła Podstawowa

Klasy nauczania zintegrowanego
Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w kl.I-III
Klasa IA :

Klesyk Bartłomiej

Kocur Julia

Kornak Anna

Dudek Rafał

Pisula Filip

Rączy Marcelina

 

Klasa IB:

Borek Karolina

Dudek Rafał

Miłek Maksymilian

Ruda Martyna

Słowik Kinga

 

Klasa II:

Bednarz Zuzanna

Depa Adrian

Jaworski Alan

Kmieć Konrad  

Kołodziej Sandra

Pisula Oskar

Rogala Martyna

Rogala Paulina

 

Klasa IIIA:

Bartnik Dawid

Depa Krystian

Domańska Marta

Jędral Mikołaj

Klesyk Klaudia

Kreps Kamila

Jamioł Szymon

Piątek Zuzanna

 

Klasa IIIB:

Czech Kacper

Grendysa Laura

Komza Weronika

Oleszak Szymon

Piątek Dawid

Polak Maciej

 

Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w kl. IV-VI
Klasa IV:

Basznianin Joanna

Basznianin Małgorzata

Czubocha Natalia

Dziedzic Aleksandra

Przydział Aleksandra

Słodzińska Anna

Maciołek Weronika

 

Klasa V:

Szeliga Kamila

Woźny Wiktor

Rzepka Magdalena

 

Klasa VI A:

Baran Aleksandra

Czech Justyna

Gierlak Kinga

Ozga Sabina

Piątek Weronika

Woźny Krzysztof

 

Klasa VI B:

Piątek Klaudia

Marchlik Emilia

Kołodziej Julia

Kawalec Kacper

 

Gimnazjum

Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w kl. I - III

Klasa I B:

Czubocha Klaudia

Rasińska Anna

Oleszak Michał

 

Klasa II A:

Dąbrowska Magdalena

Kołodziej Anna

Przydział Karolina

Wilk Dominika

 

 

Klasa III A:

Czachor Aleksandra

Czachor Krzysztof

Hadyś Tomasz

Rak Jakub

 

Klasa III B:

Hus Gabriela

Pisula Agnieszka

Stawarz Ewelina

Mateusz Kocur

 

 
 
Wyniki klasyfikacji rocznej 2012/2013

Szkoła Podstawowa

Klasy nauczania zintegrowanego

Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w kl.I-III

Klasa I

Bednarz Zuzanna

Depa Adrian

Jaworski Alan

Kmieć Konrad  

Kołodziej Sandra

Pisula Oskar

Rogala Martyna

Rogala Paulina

 

Klasa IIa

Bartnik Dawid

Depa Krystian

Domańska Marta

Jędral Mikołaj

Klesyk Klaudia

Kreps Kamila

Jamioł Szymon

Klasa IIb

Czech Kacper

Grendysa Laura

Komza Weronika

Oleszak Szymon

Piątek Dawid

Polak Maciej

 Klasa III

Basznianin Joanna

Basznianin Małgorzata

Czubocha Natalia

Dziedzic Aleksandra

Kozubal Maciej

Polak Szymon

Przydział Aleksandra

Słodzińska Anna

Smagała Emilia

Tupaj Szymon

Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w kl. IV-VI

klasa IV

Szeliga Kamila

Woźny Wiktor

Rzepka Magdalena

Słowik Karolina

Piszczek Mateusz

Rak Martyna

klasa Va

Baran Aleksandra

Czech Justyna

Gierlak Kinga

Ozga Sabina

Piątek Weronika

Woźny Krzysztof

klasa Vb

Piątek Klaudia

Marchlik Emilia

Kołodziej Julia

klasa VI

Krawiec Gabriela

Czubocha Klaudia

Jamioł Weronika

Rasińska Anna

Oleszak Michał

Gimnazjum
Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w kl. I - III
klasa Ia

Czachor Julia

Dąbrowska Magdalena

Kołodziej Anna

Przydział Karolina

Wilk Dominika

klasa Ib

Kozubal Joanna

Pizło Aleksandra

Pięta Aleksandra

Marchlik Martyna

klasa IIa

Czachor Krzysztof

Hadyś Tomasz

Rak Jakub

klasa IIb

Hus Gabriela

Pisula Agnieszka

Stawarz Ewelina

klasa IIIa

Hus Justyna

Gwóźdź Klaudia

Kołodziej Kornelia

Ozga Sylwia

Pilarz Karolina

klasa IIIb

Borek Agnieszka

Misiuda Dominika

Plaśniak Przemysław

Tarnowska Katarzyna

Wyniki klasyfikacji - 2011/2012

Szkoła Podstawowa

Klasy nauczania zintegrowanego

Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w kl.I-III

Klasa Ia

Dawid Bartnik

 

Krystian Depa

Marta Domańska

Aleksandra Borek

Klaudia Klesyk

Kamila Kreps

Szymon Jamioł

Mikołaj Jędral

Klasa Ib

Kacper Czech

Laura Grendysa

Weronika Komza

Szymon Oleszak

Dawid Piątek

Maciej Polak

Aleksandra Walkosz

Klasa II

Joanna Basznianin

Małgorzata Basznianin

Natalia Czubocha

Aleksandra Dziedzic

Jakub Hus

Maciej Kozubal

Weronika Maciołek

Aleksandra Przydział

Anna Słodzińska

Emilia Smagała

Szymon Tupaj

 Klasa III

Aleksandra Dziedzic

Bartosz Królikowski

Katarzyna Piątek

Wiktoria Piątek

Martyna Rak

Magdalena Rzepka

Karolina Słowik

Kamila Szeliga

Wiktor Woźny

Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w kl. IV-VI

klasa IVa
Aleksandra Baran
Justyna Czech
Michał Maciej
Weronika Piątek

Jakub Woźny

Krzysztof Woźny

klasa IVb
Emilia Marchlik
Klaudia Piątek
klasa V
Klaudia Czubocha
Weronika Jamioł
Gabriela Krawiec
Michał Oleszak
Anna Rasińska
klasa VIa

Anna Kołodziej

Joanna Kozubal

Martyna Marchlik

Aleksandra Pięta

klasa VIb

Aleksandra Basznianin

Julia Czachor

Urszula Grobelna

Patryk Romanowski

Michał Woźny

Gimnazjum
Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w kl. I - III
klasa Ia

Krzysztof Czachor

Jakub Rak

klasa Ib

Gabriela Hus

Agnieszka Pisula

Ewelina Stawarz

klasa IIa

Justyna Hus

Kornelia Kołodziej

Sylwia Ozga

klasa IIb

Dominika Misiuda

Katarzyna Tarnowska

klasa IIIa

Andrzej Czapka

Kamil Dąbrowski

Patrycja Łoboda

Katarzyna Wdowiarz

klasa IIIb

Mirosław Cwynar

Zuzanna Czech

Karolina Draus

Agnieszka Piątek

Piotr Telakowski

 
 

posiadamy certyfikat

 

posiadamy certyfikat Rejonowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

 

uczestniczymy w programie

 

nasza miejscowość na mapie

Trzciana 2006 Wszelkie prawa zastrzeżone